Prekių grąžinimas apsigalvojus

Nors ir tikime, kad pas mus įsigytos prekės pradžiugins Jus ir Jūsų artimuosius, tačiau net ir tuo atveju jei atvykus prekei suprasite, kad prekė neatitinka lūkesčių arba tiesiog nedžiugina, siūlome per 14 dienų pasinaudoti galimybe pakeisti nepanaudotą prekę kita tos pačios vertės preke, arba grąžinus prekę tiesiog susigrąžinti pinigus, be jokių papildomų klausimų. Svarbu, kad prekė būtų pilnai veikianti, be naudojimo žymių ir supakuota originalioje nesugadintoje pakuotėje (išskyrus minimalius pakuotės pažeidimus būtinus pakuotės atidarymui).
Tokio grąžinimo atveju jums teks padengti tik su grąžinimo siuntimu susijusias išlaidas. Norėdami grąžinti prekes, užpildykite žemiau esančią formą, mes su jumis susisieksime ir suderinsime grąžinimo detales.

Prekių grąžinimas gavus ne tą ar brokuotą prekę

Jeigu jums buvo pristatyta brokuota arba kita prekė, negu užsakėte – užpildykite žemiau esančią formą ir mes suorganizuosime prekės grąžinimą iš jūsų bei apmokėsime visas su tuo susijusias išlaidas bei atsiųsime naują prekę arba tiesiog grąžinsime pinigus.

Prekių grąžinimas garantinio aptarnavimo laikotarpiu

Prekei sugedus garantinio aptarnavimo laikotarpiu, mes ją pataisysime arba pakeisime analogiška nauja preke bei išsiųsime ją atgal. Tokiu atveju pirkėjas moka už prekės atsiuntimą, o mes pasirūpinsime ir apmokėsime už siuntimą atgal. Norėdami gauti garantinio aptarnavimo paslaugą užpildykite žemiau esančią formą, mes sus jumis susisieksime ir suderinsime visas garantinio aptarnavimo detales.

Prekių grąžinimo forma