PRIVATUMO POLITIKA

 Ši privatumo politika nustato, kaip ir kodėl MB „Miško šviesos“ (toliau – Mes arba Miško šviesos) tvarko informaciją apie Jus, surinktą Miško šviesoms priklausančioje internetinėje parduotuvėje www.miskosviesos.lt (toliau – Internetinė parduotuvė).

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS?

Kai Jūs perkate naudodamiesi Internetine parduotuve, mes prašome Jūsų pateikti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, adresą ir telefono numerį kaip privalomus. Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate Mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis prekių pirkimo pardavimo, sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslais.  Jums išreiškus norą gauti Mūsų tiesioginės rinkodaros pranešimus, Jūsų nurodytu el. paštu atsiųsime Jums Miško šviesų naujienas ir kitus pasiūlymus. Jūs visada galite atsisakyti šių pranešimų paspausdami nuorodą „Atsisakyti“ gauto elektroninio laiško apačioje.  Mes dedame pagrįstas pastangas, kad Jūsų pateikti duomenys būtų saugūs 2 (dvejus) metus nuo jų pateikimo. Suėjus šiam terminui, Mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją.

SLAPUKAI (COOKIES)

Slapukai – tai trumpi tekstiniai failai, kuriuos Mes patalpiname Jūsų galiniame įrenginyje tam, kad Jūsų naršyklėje būtų išsaugotas apsipirkimo krepšelio turinys. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad slapukai, kuriuos talpiname, jokiais būdais Mums neperduoda duomenų apie privačią informaciją, saugomą Jūsų galiniame įrenginyje.  Pirkimo procesui reikalingi slapukai patalpinami 2 (dviem) savaitėms. Nors ir labai rekomenduojame leisti Mums slapukus talpinti Jūsų galiniame įrenginyje, Jūs visuomet galite jų atsisakyti savo naršyklės nustatymuose (perspėjame – uždraudus slapukus svetainėje, bus neįmanoma atlikti pirkimo).

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

Tam, kad galėtume tinkamai vykdyti savo pareigas, susijusias su prekių pardavimu, bei socialiai su Jumis bendrauti, pasitelkiame trečiuosius asmenis (prekių pristatymo, mokėjimų įmones bei socialinius tinklus). Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui. Tuo atveju, jeigu Jūs paliekate Mūsų Internetinį puslapį ar esate nukreipiamas į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši privatumo politika Jums nebegalioja.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

Dedame didžiausias pastangas, kad Jūsų pateikta informacija būtų laikoma konfidencialiai, tačiau, tuo atveju, jeigu Mus įpareigoja įstatymas arba Jūs pažeidžiate Mūsų naudojimosi ir pirkimo Internetinėje parduotuvėje sąlygas, pasiliekame teisę atskleisti Jūsų duomenis.

PAKEITIMAI

Mes pasiliekame sau teisę bet kada pakeisti šią privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo Internetinėje parduotuvėje dienos.

KONTAKTAI

Norėdami gauti informaciją apie duomenis, kuriuos esame surinkę apie Jus, prašome su Mumis susisiekti toliau nurodytu el. pašto adresu. Vieną kartą per metus šią informaciją Jums pateiksime nemokamai.   Jeigu pageidaujate, kad informacija apie Jus būtų pataisyta at ištrinta, prašome susisiekti su Mumis kontaktuose nurodytu el. pašto adresu.