Apmokėjimas

Už įsigytas prekes Jūs galite atsiskaityti naudodamiesi dauguma kreditinių ir debetinių kortelių, e. bankininkyste, PayPal arba grynaisiais pinigais atsiimant prekę.
Internetinių mokėjimų patikimumą ir saugumą užtikrina mūsų partneris, didžiausia Lietuvoje internetinių mokėjimų sistema PaySera.

Kuo greičiau atliekamas apmokėjimas, tuo greičiau prekė bus išsiųsta Jums ir tuo greičiau ją gausite. Po užsakymo pateikimo apmokėjimo lauksime 3 d.d., vėliau užsakymas panaikinamas.

Taip, galite atsiskaityti grynaisiais prekes jums pristačiusiam kurjeriui.

Bendri klausimai

„Miško šviesos“ gyvena tik interneto platybėse. Tačiau jei gautos prekės neatitinka Jūsų lūkesčių jas visuomet galite grąžinti per 7d.d. nuo įsigijimo ir užsisakyti kitą produktą arba atgauti sumokėtus pinigus.

Taip. Nors ir tikime, kad pas mus įsigytos prekės pradžiugins Jus ir Jūsų artimuosius, tačiau net ir tuo atveju jei atvykus prekei suprasite, kad prekė neatitinka lūkesčių arba tiesiog nedžiugina, siūlome per 7 dienas pasinaudoti galimybe pakeisti nepanaudotą prekę kita tos pačios vertės preke, arba grąžinus prekę tiesiog susigrąžinti pinigus, be jokių papildomų klausimų. Svarbu, kad prekė būtų pilnai veikianti, be naudojimo žymių ir supakuota originalioje nesugadintoje pakuotėje (išskyrus minimalius pakuotės pažeidimus būtinus pakuotės atidarymui).
Tokio grąžinimo atveju jums teks padengti tik su grąžinimo siuntimu susijusias išlaidas.

„Miško šviesos“ e. parduotuvė priima užsakymus 24/7, na o į Jūsų užklausas el. paštu ar kitais kanalais stengiamės atsakyti per vieną darbo dieną. Taip pat darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00 galite paskambinti mums telefonu: +37067612391.

Visoms parduodamoms prekėms yra taikoma 2 metų garantija. Sugedus prekei prašome užpildyti šią grąžinimo formą ir gavus patvirtinimą, kad prekes galima siųsti, išsiųsti adresu: MB „Miško šviesos“, Vytauto g. 34-101, 08122, Vilnius.
Pirkėjas apmoka už sugedusios prekės siuntimą mums, o mes pasirūpinsime ir apmokėsime už siuntimą atgal.
Garantija nebūtų taikoma tik tuo atveju, jei gedimai atsirado dėl netinkamo prietaiso naudojimo ar natūralaus nusidėvėjimo.

Viskas ko reikės, tai Jūsų vardas, pavardė, telefonas, el. pašto ir prekių pristatymo adresas. Šie duomenys reikalingi prekės siuntimui.

Šiuo metu prekių grąžinimas įmanomas tik per siuntų tarnybas.

Taip, nes saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje užtikrina plačiai naudojamas saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir e. parduotuvės serverio, yra pilnai šifruojama.
Visi internetiniai mokėjimai yra saugiai atliekami naudojantis populiariausia Lietuvoje internetinių atsiskaitymų platforma PaySera

Taip. Tokiu atveju prieš pateikdami užsakymą susisiekite su mumis suderinsime prekių pristatymo sąlygas.

Informaciją apie užsakymo patvirtinimą per kelias minues gausite automatiškai į užsakymo metu nurodytą el. pašto adresą.
Taip pat gausite pranešimus, kai mokėjimas bus įskaitytas bei prekės bus išsiųstos. Jeigu patvirtinimo negavote, patikrinkite savo el. pašto šlamšto (junk mail) aplanką, o jeigu nėra ir ten, tiesiog susisiekite su mumis.

Taip, sąskaita faktūra Jums bus atsiųsta automatiškai, kai prekės bus perduotos kurjeriui. Sąskaita faktūra kartu yra ir garantinis talonas.

E. parduotuvė tiesiog neleis užsakyti daugiau prekių negu turimas kiekis sandėlyje. Kitų apribojimų nėra. 

Parašykite mums informaciją apie dominančią prekę ir mes informuosime Jus asmeniškai apie artimiausią prekių papildymą.

Parašykite mums ir mes pasistengsime pagal galimybes užsakyti ir pasiūlyti Jus dominantį produktą.

Tiesiog užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir visuomet pirmi gausite šviežiausią informaciją apie naujus produktus, nuolaidas bei akcijas.

Norėdami gauti geriausią kainos pasiūlymą parašykite mums bei pateikite informaciją apie planuojamą užsakymą ir mes su Jumis susisieksime.
Taip pat kviečiame susisiekti su mumis labdaros ar kita visuomenine veikla užsiimančias organizacijas.

Žinoma, rašykite arba skambinkite mums ir mūsų komanda pasistengs atsakyti į visus su prekių naudojimu susijusius klausimus.

Negavus patvirtinimo rekomenduojame patikrinti savo el. pašto šlamšto (junk mail) aplanką, o jeigu nėra ir ten, tiesiog susisiekite su mumis.

Susisiekite su mumis ir mes Jums patarsime. Esant poreikiui galime konkrečiai jūsų objektui (pvz. viso namo fasado dekoracija, sodo, kaimo turizmo sodybos, maitinimo įtaigos, ofiso papuošimas ir pan.) pritaikytą pasiūlymą ir padėti atliekant įrengimo darbus.

Taip, teikiame lempučių girliandų pakabinimo/įrengimo paslaugas. Jeigu nežinote kiek ir kokių girliandų reikia- kreipkitės, mielai pakonsultuosime, o jei reikės ir atvyksime į vietą išmatuoti.

Parašykite mums ir atsakysime Jums rūpimą klausimą per 1 d.d.

Pristatymas

Jei užsakymas pateikiamas iki darbo dienos 13:00 prekė perduodama siuntų tarnybai dar tą pačią dieną. Jei užsakymas pateikiamas darbo dieną po 13:00 arba nedarbo dieną, prekė perduodama siuntų tarnybai artimiausią darbo dieną. Po prekės perdavimo siuntų tarnybai pristatymas Lietuvoje dažniausiai užtrunka iki 1 d.d., labiau notolusiose vietovėse ar kitais nenumatytais atvejais pristatymas gali užtrukti iki 2 d.d.

Prekių  pristatymas perkant už 50 eurų ir daugiau yra nemokamas, o perkant už mažesnę sumą, pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto siuntimo būdo bei vietovės, į kurią reikės siųsti. Galutinę pristatymo kainą matysite suformavę savo užsakymą, prieš atliekant mokėjimą.

Šiuo metu prekes pristatome tik per kurjerių tarnybas. Perkant didelius kiekius pristatymo sąlygos gali būti derinamos individualiai.

Jei per 3 d.d. negavote jokių žinių iš prekes pristatančio kurjerio informuokite mus ir nedelsiant išspręsime kilusius nesklandumus.

Siuntos priėmimo iš kurjerio metu, rekomenduojame atidžiai apžiūrėti pakuotę ir patvirtinti siuntos gavimą tik tuo atveju, jei nėra akivaizdžių originalios pakuotės pažeidimų galėjusių atsirasti transportavimo metu. Jei kartais pastebėjote tokių pažeidimų patariame pilnai išpakuoti prekes, išbandyti ar jos veikia ir tik tuomet savo parašu patvirtinti kurjeriui, kad pristatymo paslauga suteikta tinkamai.

Taip, žinoma. Jei dovanojate ar perkate prekę ne sau, užsakymo metu galite nurodyti kitą pristatymo adresą bei gavėją.