Namai yra mūsų asmeninė oazė, kurioje jaučiamės komfortiškiausiai. Tad nenuostabu, jog norime čia susikurti tokią aplinką, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir jauki, daili, stilinga. Šiame kontekste svarbus namų dekoravimas, panaudojant įvairias smulkmenas, mielus akcentus, stilingus aksesuarus. Tačiau daugeliui aktualios ne tik namų dekoravimo idėjos, bet ir galimybės tai padaryti nebrangiai. Pateiksime pasiūlymų, kaip galite be didelių investicijų susikurti įstabią aplinką namuose. 

Šviečiantys elementai

Greičiausiai neprieštarausite, jog girliandų ir kitų šviečiančių dekoracijų spindesys tikrai dovanoja jaukumą, eleganciją bei prabangos efektą. O geriausia tai, kad daugelis šių dekoro detalių tikrai nekainuoja daug. Pavyzdžiui, girliandos kainuoja palyginti nebrangiai, bet suteikia milžinišką įvairovę namų dekoravimo sprendimų. Jos, žinoma, puošia kalėdinę eglutę, taip pat sukuria stebuklingą pasaką ant bet kokio šventinio stalo, negana to, girliandos tinka puošti laiptų turėklus, kambarinius augalus, lentynas, arkas namuose, jos gali sukurti įstabius spindinčių švieselių tinklus ant lubų ir t.t.

Verta paminėti ir tai, kad girliandos juk gali būti ne tik klasikinės, su baltomis ar geltonomis smulkutėmis lemputėmis – jos gali jaukiai nušvisti pačiomis įvairiausiomis spalvomis ir žavėti įmantriausiomis formomis! Vaikų kambariui tobulai dera žaismingos ir linksmos girliandos, stebinančios angeliukų, vienaragių, meškučių, kiškučių ir kitų gyvūnėlių formomis. Labai stilingai atrodo vintažinės ar medinės girliandos, kurios tikrai derės ne tik šventiniu laikotarpiu Jūsų namuose. O kur dar popierinių girliandų gausa, kurios maloniai stebina įmantriomis formomis bei spalvų palete – tokios papuoš lovos galvūgalį, atviras lentynas, supamųjų krėslų atramas, aukštus pastatomus šviestuvus ir pan. 

Žvakės

Tai – jaukumo ir šilumos šaltiniai namuose. Jos leis romantišką ir žavingą aplinką savo erdvėje susikurti labai nebrangiai. Žvakes įkurdinkite valgomajame ant stalo, ant kavos staliuko svetainėje, židinio atbrailos, sekcijoje, ant komodos ar kitur. Jos yra vienas universaliausių namų dekoravimo elementų. Visgi neretas namų dekoravimo idėjos žvakėmis atsisako dėl jų skleidžiamo kvapo, kuris ne visiems patinka, ir saugumo sumetimų (dėl rizikos užsidegti žvakės negali būti statomos ten, kur yra skersvėjis, taip pat šalia popierinių, tekstilinių detalių). Būtent todėl LED žvakės yra inovatyvus ir saugus sprendimas bei tobula alternatyva mus gerai žinomoms žvakėms! Jų gamybai naudojamas įprastas vaškas, todėl vizualiai jas atskirti nuo paprastų labai sunku. O LED liepsnelės šokis taip pat ne mažiau realistiškas. Skirtumas tas, jog šios žvakės neskleidžia nemalonaus kvapo ir yra visiškai saugios! Tiesa, dar jos pasižymi ir patrauklia kaina. 

Pakabinami akcentai

Namų dekoravimo idėjos kelia nemažą galvos skausmą tiems, kurie turi vaikų ir / ar augintinių. Tai gerokai susiaurina pasirinkimų spektrą. Tačiau šiuo atveju, anot dizainerių, vienas geriausių variantų bus pakabinamos dekoracijos, dovanosiančios jaukumą, eleganciją, prabangą. Jos nepasiekiamos smalsiems mažyliams bei žaisti nusiteikusiems augintiniams.

Priklausomai nuo namuose kuriamo interjero stiliaus, galite rinktis masyvius stiklinius burbulus su lemputėmis viduje, šviečiančias senovinio stiliaus, vintažines lemputes, moderniam stiliui nepriekaištingai atstovaujančias fejerverkų imitacijos dekoracijas, spalvotas masyvių lempučių girliandas, stilingas popierines žvaigždes ar ant sienų kabinamus neoninius užrašus ir paveikslėlius, randančius vietą paauglių kambariuose. 

Tekstilės gaminiai

Neretam namų jaukumas asocijuojasi su dailiai ant sofos, krėslų išdėliotomis pagalvėlėmis. Tai tiesa, audinio švelnumas ir pagalvėlių minkštumas natūraliai sukuria jaukią atmosferą namuose. Valgomojo zonoje dailus stalo takelis taip pat suteiks jaukumo, o ir nereikalaus didelių investicijų. Vaikų kambariuose, miegamajame jaukumą dovanos švelnių, pastelinių atspalvių lovatiesė. Tačiau pabandykite prie tekstilės gaminių priderinti spindinčias dekoracijas ir nustebsite, kokią pasaką Jums pavyks sukurti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *