Atšilus orams vakarus leidžiame su draugais, tad pats metas pasirūpinti, kad tie vakarai būtų jaukūs ir šviesūs.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų lauko ir vidaus lempučių girliandų pasirinkimą. Priklausomai nuo vietos, kurią ketinate dekoruoti, galime išskirti kelias lempučių girliandų rūšis:

  • Lempučių girliandos su baterijomis skirtos naudoti vietose, kur šalia nėra el. lizdo arba kur reikalinas ypatingas saugumas, pavyzdžiui vaikų kambaryje.
  • Lempučių girliandos su saulės baterijomis. Šios girliandos yra vienos pigiausių ir ekologiškiausių pasirinkimų. Dienos metu baterija pakraunama saulės energijos pagalba, o vakare, sutemus, automatiškai įsijungia ir džiugina jus ilgais vasaros vakarais. Labai patogu, nes girliandoms nereikia elektros lizdo, tad jas ypatingai patogu naudoti kieme, ant medžių, terasų ar visur kur nėra elektros lizdo šalia.
  • Žemo voltažo 12-31V girliandos. Šios girliandos ypatingai tinkamos papuošti vidaus ar lauko erdves, kur reikalingas ypatingas saugumas, jei, tarkime, girliandos kabinamos vaikams ar augintiniams prieinamose vietose. Šios girliandos naudojamos kaip akcentas, jos nejungiamos tarpusavyje, tad jeigu norite pakabinti didesnį kiekį girliandų, geriausia būtų rinktis įprastinio (220V )girliandas, kurias galima jungti tarpusavyje iki 200m.
  • Profesionalios girliandos (220V) skirtos puošti namus, restoranus, kitas viešąsias erdves. Šios girliandos yra ypatingai patvarios, dauguma modelių jungiasi tarpusavyje, tad jomis galima puošti dideles erdves ir joms pakaks tik vieno el. lizdo. Kai kuriuose modeliuose lemputės yra keičiamos (E27 cokoliu), tad perdegus vienai lemputei galima įsukti naują ar tiesiog nusibodusias lemputes pakeisti kitokiomis, panaudojant tą patį laidą.

Taigi čia aptarėme pagrindinius skirtumus tarp lempučių girliandų, o jeigu dar kyla klausimų ar prireikė patarimų- visada kreipkitės, atsakysime ir pakonsultuosime visais klausimais.